Burmistrz Turku
 
 
środa, 21 Listopad, 2018 - 14:55

W miniony poniedziałek, 19 listopada, w auli I LO w Turku swoje ślubowanie złożył wybrany na drugą kadencję Romuald Antosik. Podczas swojego przemówienia inauguracyjnego burmistrz dziękował turkowianom za ponowny wybór, a swojej rodzinie za cierpliwość i pomoc w trudnych chwilach. Romuald Antosik apelował także do polityków wszystkich szczebli o współpracę i pomoc Wielkopolsce Wschodniej.

poniedziałek, 22 Październik, 2018 - 15:55

Łącznie 7253 głosy zdobył we wczorajszych wyborach samorządowych Romuald Antosik. Tym samym, z wynikiem ponad 62% Antosik wywalczył reelekcję, pozostawiając swoich kontrkandydatów w tyle.

niedziela, 1 Lipiec, 2018 - 14:51
Burmistrz Antosik z absolutorium. Wysokie wpływy z podatków, dwa razy więcej na inwestycje

Wczorajsza sesja absolutoryjna (28 czerwca br.) była okazją do szczegółowego podsumowania minionego roku budżetowego. Pomimo tego, że nie podnoszono podatków, wpływy z podatku od nieruchomości był prawie 1 mln zł większy niż zakładano. Także wpływy z PIT i CIT były większe niż przewidywano.

sobota, 18 Marzec, 2017 - 13:46
Stanowcze nie dla Towarzystwa Samorządowego w Turku

Czas powiedzieć stanowcze nie dla Towarzystwa Samorządowego, które swoim „uprzejmie donoszę…, uprzejmie informuję…” działa na szkodę naszego miasta, próbując blokować działania samorządu miejskiego.

 

TS „uprzejmie donosi” do wojewody na uchwałę dotyczącą optymalizacji wydatków oświatowych

Stowarzyszenie Ziemie Turkowska    2015 - 2022   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ralizacja T.M