Mariola Kadrzyńska-Siwek
 
 
czwartek, 20 Grudzień, 2018 - 14:55

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż. Jak co roku o tej porze organizujemy akcję „Gwiazdka z prezentami”, przygotowując 100 paczek dla dzieci z Turku i powiatu tureckiego

wtorek, 20 Listopad, 2018 - 14:55

Mariola Kadrzyńska-Siwek (KWW Romualda Antosika) została jednogłośnie wybrana na Przewodniczącą Rady Miejskiej Turku. Głosowanie odbyło się wczoraj (19 listopada) podczas uroczystej I sesji Rady Miejskiej Turku, która miała miejsce w auli I Liceum Ogólnokształcącego. W prezydium rady zasiądą także Paweł Borowski (KWW Romualda Antosika) oraz Dariusz Jasak (Prawo i Sprawiedliwość).

środa, 15 Sierpień, 2018 - 15:55

Nasza delegacja uczestniczyła dziś w obchodach 98. rocznicy "Cudu nad Wisłą" oraz Święta Wojska Polskiego.

niedziela, 1 Lipiec, 2018 - 14:57
Turek się zmienia: liczne inwestycje i wyższe wpływy podatków

Po raz kolejny w tej kadencji przyszło nam podsumować działania Rady Miejskiej Turku wraz burmistrzem Romualdem Antosikiem na czele oraz dokonać oceny sposobu wykonania budżetu za rok 2017. Budżetu który wraz ze swoimi poprawkami w ciągu roku budżetowego był każdorazowo przyjmowany zdecydowaną większością głosów.

sobota, 16 Czerwiec, 2018 - 14:46
M. Kadrzyńska-Siwek: My pracujemy dla Mieszkańców, a Wy?

Jak zatrzymać mieszkańców Turku przed wyjazdem oraz przyciągać nowych mieszkańców? Podpowiadamy, że odpowiedź NIE brzmi: sprzedać grunt miejski i pozwolić wybudować na nim kolejny market. Należy stworzyć warunki mieszkaniowe dla rodzin, nie wiążąc ich jednak dożywotnim kredytem. Należy dbać o infrastrukturę oraz wygląd miasta, także jego starszych części.

piątek, 26 Styczeń, 2018 - 20:52
To był kolejny dobry rok dla Turku

Początek roku 2018 jest dobrym czasem na podsumowanie naszych działań i rezultatów, które udało nam się osiągnąć. Ubiegłe miesiące były okresem wytężonej pracy, której efekty widać w naszym mieście. Wiele działań i inwestycji, które zostały wykonane, były kluczowe dla mieszkańców Turku.

 

Z myślą o młodszych i starszych

sobota, 17 Grudzień, 2016 - 16:25

Dziś z pomocą Św. Mikołaja, który rezyduje od wczoraj w siedzibie stowarzyszenia Przystań, wręczyliśmy paczki dla dzieci z terenu Turku i powiatu tureckiego. W tym roku udało nam się zakupić aż 100 paczek!

poniedziałek, 12 Grudzień, 2016 - 15:01
Dwa lata pracy Ziemi Turkowskiej dla mieszkańców Turku

Jesteśmy na półmetku trwającej kadencji samorządów lokalnych. Wbrew tego, czego życzyłaby sobie opozycja Burmistrz Romuald Antosik oraz radni ze stowarzyszenia Ziemia Turkowska mają się czym pochwalić.

piątek, 23 Wrzesień, 2016 - 09:32
Śmieci w Turku będą tańsze

UDAŁO SIĘ! Dzięki uporowi burmistrza Romualda Antosika oraz zaangażowaniu koalicji radnych stowarzyszenia Ziemia Turkowska, Prawo i Sprawiedliwość oraz 3 radnych niezależnych obniżono ceny śmieci segregowanych o 1,10 zł. Mieszkańcy odczują zmiany od grudnia tego roku.

czwartek, 26 Listopad, 2015 - 15:17
Podarujmy dzieciom „Gwiazdkę z prezentami”

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, członkowie stowarzyszenia Ziemia Turkowska organizują akcję „Gwiazdka z prezentami”. W ramach tej akcji przygotowujemy paczki dla dzieci z terenu powiatu tureckiego. W związku z tym, że prezenty dla najmłodszych są w całości sfinansowane przez członków i sympatyków stowarzyszenia, prosimy o dokonywanie wpłat w biurze stowarzyszenia, ul.

Strony

Stowarzyszenie Ziemie Turkowska    2015 - 2022   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ralizacja T.M